RAYWELL Shampo Rosyl 1000 ml

Shampo për flokë me yndyrë dhe maja të thata . Përmban rozmarinë, vajin e kamelias dhe lecitinën e sojeve. Rregullon lëkurën dhe hidraton fibrat e flokëve. Është e këshillueshme të përdorësh rreth 10 ml për çdo larje. 1000 ml Made in Italy 8055349242934
1,500  Lekë