RAYWELL Shampo Hidra 1000 ml

Shampo për trajtim të flokëve të thatë hidratuese.Përmban vaji të kamelisë dhe agjentë të kondicionuar. Hidraton lëkurën dhe flokët ,eliminon flokët e thinjur dhe shkëlqen flokët. Këshillohet rreth 10 ml larje. 1000 ml Made in Italy 8055349243009
1,500  Lekë