Invidia NORMALIZZANTE CUTE GRASSA E CAPELLI SECCHI 1000 ml

Shampo kryesisht për flokë të thatë me acid hialuronik dhe lecitin. Realizon pastrimin e lëkurës së kokës nga zbokthi gjithashtu dhe siguron hidratimin e flokëve , duke i kthyer ato në flokë normal për një kohë të shkurtër . 1000 ml Made in Italy 8055349248592
1,200  Lekë