Invidia MASCHERA CON OLIO DI GIRASOLE 1000 ml

Maska Invidia për flokët e lyer me vaj luledielli dhe botoks kapilar në mënyre që flokët të kenë volum .Gjithashtu zgjat efektin e ngjyrës dhe lustron flokët .1000 ml Made in Italy 8055349244600
1,200  Lekë