Invidia Pasta Mat 150 ml

Xhel-qiri nga Invidia i cili iu jep formën e dëshiruar të stilimit flokëve . Nuk lë mbetje në flokë dhe tregon një pamje pa shkëlqim . Me aromë të lehtë dhe e përshtatshme për flokë normal. 150 ml . Made in Italy 8055349248820
1,000  Lekë