Cottage Men Piment Boise 250 ml

Ky xhel dushi për meshkujt është shumë efikas . Formula e saj ekskluzive, e projektuar posaçërisht për përdorim të përditshëm, hidraton lëkurën. Ky xhel ofron një dush ultra-gjallërues . Me një aromë që kombinon inkandeshencën e piperit dhe fuqinë e drurit, ju premton një dush që përzihet freski dhe vitalitet. 250 ml Made in France
600  Lekë