Young Shampoo Black& Green tea 1000 ml

Shampo me ekstrakte të çajit jeshil dhe të zi . I pasur me polifenol antioksidues dhe oligomineral, mbron flokët nga dëmtimet e shkaktuara nga trajtimet kimike dhe agjentët atmosferikë, duke e mbajtur atë të shëndetshëm dhe jetësor. 1000 ml Made in Italy 8018615007941
1,500  Lekë