Young Shampoo Argan & Cashmere 1000 ml

Shampo e formuluar me përbërës aktivë veçanërisht të përshtatshëm për të rivendosur nivelin e hidratimit dhe për t'i dhënë flokëve një efekt të butë dhe me shkëlqim. Me ekstrakte të arganit dhe kashmirit do i japin qetësi flokut tuaj .1000 ml Made in Italy 8018615006937
1,500  Lekë