Young Shampoo Antigiallo 1000 ml

Shampo speciale me proteina mëndafshi, për flokë gri dhe biond . Eliminon dëmtimin e flokëve në sajë të efektit të saj maskues, lë flokët me shkëlqim dhe të butë. Ideal gjithashtu për të përmirësuar dhe ringjallur tonin e ngjyrës,dhe gjithashtu i tregon flokët tuaj të rregullt . 1000 ml Made in Italy 8018615006968
1,500  Lekë