Young Hair Mask Avena & Karite 1000 ml

Maskë me oriz dhe gjalp shea . Trajtim ushqyes dhe hidratues, gjalpi shea dhe ekstrakte e orizit mbrojnë dhe ushqejnë flokët duke respektuar fiziologjinë e tyre natyrore. 1000 ml Made in Italy 8018615007958
1,500  Lekë