Young Hair Mask Macadamia & Keratin 1000 ml

Maska me makadamia dhe keratinë për flokët e lyer dhe të thatë.Formula e saj delikate rikthen balancën e fibrave të flokëve të dobësuar duke i lënë flokët qetë dhe të butë. 1000 ml Made in Italy 8018615006890
1,500  Lekë