Beauty Shampoo curls hair. 1000 ml.

Shampo speciale hidrogjeni e kolagjenit për flokë kaçurrelë. Falë aktivitetit të saj të fortë, ajo siguron mbështetje dhe rezistencë ndaj flokëve, fuqia hidratuese i jep butësi dhe shkëlqim flokëve kaçurrel. 1000 ml. Made in Italy 8018615012266
1,000  Lekë