Le Petit Oliver Huile Seche. 150 ml.

Ky vaj është i kombinuar nga gjalpi shea dhe vaji i bajameve të ëmbla. Ushqen trupin tuaj dhe e ndriçon.Cilësi e lehtë dhe e butë përthithet shpejt nga lëkura. 150 ml. Made in France
1000  Lekë