Le Petit Oliver Serum Visage. 30 ml.

Ky produkt kombinon vajin e arganit, kripën e acidit hialurone, për të luftuar shenjat e plakjes. Përbërësi kryesor është vaji i arganit i cili është i pasur me omega 6 dhe 9, e vitaminë E.Ky serum hidraton menjëherë lëkurën.Pas vetëm një muaj përdorimi, lëkura juaj duket më pak e zbehtë dhe më shumë e shëndetshme. 30 ml. Made in France.
2500  Lekë