Le Petit Oliver a l’Hulie d’Argan Body Care. 200 ml.

Kremi me përbërës kryesor vaj argan njihet për vlerat e tij ushqyese, rigjeneruese dhe anti-plakje. Ky nektar i çmuar është kombinuar edhe me mjaltë gjithashtu me acide yndyrore të pasura me omega 3, omega 6 dhe vitamina E, antioksidantët rekomandohen për të ndihmuar në luftimin e shenjave të parakohshme të lëkurës së plakjes. 200 ml Made in France
1500  Lekë