Le Petit Oliver Body Cream A l’Hulie d’Olive. 250 ml.

Krem ultra ushqyes me vaj ulliri. Rigjeneron, hidraton dhe zbut lëkurën. Glicerina mbrojtëse, vaji i ullirit dhe dylli i bletës janë të mrekullueshme së bashku. Shumë e këndshme për t'u përdorur, ky krem luksoz mbron lëkurën nga agresionet e jashtme. Natyrisht i pasur me vitaminë E, vaj ulliri, ky"ari i gjelbër", njihet për mbrojtje efektive kundër agresioneve ditore. 250 ml Made in france
1200  Lekë