Le Petit Oliver Creme Mains. 75 ml.

Krem ultra hidratues me gjalpë shea,glicerinë dhe vitaminë E, ky krem duarsh synon të zvogëlojë ndjesitë e tharjes së lëkurës. 75 ml Made in France
700  Lekë