Proraso Crema Liquida Dopo Barba Aloe. 100 ml.

Krem mbas rrojes i cili rigjeneron epidermën në thellësi.Përbërësit mbrojnë lëkurën dhe i japin elasticitet.Nje ndër përbërësit kryesor të këtij produkti është aloe vera e cila freskon lëkurën dhe vitamina E për ta qetësuar atë.Gjithashtu ka dhe një aromë delikate dhe të këndëshme. 100 ml. Made in Italy
700  Lekë