Proraso Crema Liquida Dopo Barba. 100 ml.

Krem mbas rrojes.Përbërësit mbrojnë lëkurën dhe i japin elasticitet.Formula pa alkol dhe me balsam rivitalizon lekuren dhe eleminon skuqjen e saj.Gjithashtu ka dhe një aromë delikate dhe të këndëshme. 100 ml. Made in Italy
700  Lekë