Phytorelax Latte Detergente & Tonico Burro di Cacao. 250 ml.

Pastrues qumështi dhe tonik me përbërje delikate për të pastruar lëkurën e fytyrës dhe pjesës së qafës.Është i përbërë nga gjalpi i kakaos i cili i jep lëkurës butësi dhe elasticitet.Mund të përdoret për të hequr make up-in dhe mbron lëkurën nga agjentët atmosferik. 250 ml. Made in Italy 8030976004384
1,000  Lekë