Phytorelax Latte Detergente & Tonico Olio di Argan. 250 ml.

Pastrues qumështi dhe tonik me përbërje delikate për të pastruar lëkurën e fytyrës dhe pjesës së qafës.Është i përbërë nga vaji i arganit për lëkurë të qetë dhe të pa irrituar.Mund të përdoret për të hequr make up-in dhe mbron lëkurën nga agjentët atmosferik. 250 ml. Made in Italy 8030976007637
1,000  Lekë