Phytorelax Latte Detergente & Tonico Olio di Cocco. 250 ml.

Pastrues qumështi dhe tonik me përbërje delikate për të pastruar lëkurën e fytyrës dhe pjesës së qafës.Është i përbërë nga vaji i arrës së kokosit për lëkurë të qetë ,të butë dhe të hidratuar.Mund të përdoret për të hequr make up-in dhe mbron lëkurën nga agjentët atmosferik. 250 ml. Made in Italy
1000  Lekë