Phytorelax Macadamia Oil Complex Shampoo. 500 ml.

Shampo me veprim ushqyes kundrejt flokëve.Ristrukturon dhe rikthen butësin,gjithashtu parandalon formimin e majave dyshe.Kjo shampo shërben edhe për zgjatjen dhe shkëlqimin e flokëve. 500 ml. Made in Italy 8030976010774
1,500  Lekë