Phytorelax Coconut Bagno Doccia. 250 ml.

Shampo trupi e bute,e dizajnuar si krem.Shkuma e saj e pasur i jep lëkurës një ndjesi të këndshme të butësisë dhe qetësisë së lëkurës.Në harmoni me natyrën, shampoja e dushit me kokosit është formuluar me përbërës me origjinë bimore shumë delikate dhe përmban më shumë se 98% të përbërësve me origjinë natyrore. 250 ml. Made in Italy 8030976011597
1,000  Lekë