Young Hair Spray Argan & Cashmere.100 ml.

Vaj argan i kombinuar me kashmir.Formula e saj e pasuruar me përbërës aktivë me cilësi të lartë, dhuron një të butësi dhe i bën flokët të përsosur.100 ml. Made in Italy 8018615006920
1,000  Lekë