L’Erboristica Shampoo Ultradelicato. 300 ml.

Shampo ideale për përdorim të shpeshtë.Me përbërje te vajit të ullirit ekstra të virgjër dhe ndërthurjen e aloe veras,ky produkt është ideal për të gjitha llojet e flokëve .Hidraton dhe mbron fibrat kapilare,gjithashtu siguron shkëlqimin, vitalitetin dhe butësinë e flokëve.300 ml. Made in Italy 8002842130091
1,000  Lekë