L’Erboristica Bagno Doccia Olio Di Mandorle Dolci. 400 ml.

Shampo për trupin me vajin e bajames së embël,i cili është ushqyes për lëkurën.Ideal për parandalimin e njollave të diellit.Gjithashtu bën lëkurën të jetë e butë dhe e shëndrritëshme.400 ml Made in Italy 8002842174033
1,000  Lekë