L’Erboristica Shampoo Betulla Menta Piperita. 300 ml.

Shampo me formulë të pasur me ekstrakte bimore.Kjo shampo pastron në mënyrë totale dhe parandalojnë zbokthin.Formula e saj me gjethe menteje e bën efikase këtë shampo për flokët me yndyrë. 300 ml. Made in Italy 8002842170080
1,000  Lekë