L’Erboristica Sapone Fluido Olio Di Macadamia & Burro Di Karite. 250 ml.

Sapun i lëngshëm me vajin e makadamias dhe gjalpin shea ,i cili është ushqyes për lëkurën.Gjithashtu është formuluar për të parandaluar rrezikun e alergjive.250 ml. Made in Italy 8002842169879
600  Lekë