L’Erboristica Crema Mani Olio di Mandrole Dolci. 75 ml.

Krem për duart dhe thonjtë me përmbajtje të vajit të bajames së ëmbël.Lëkura e përthith shpejt dhe mbetet e hidratuar dhe e butë.Gjithashtu kombinimi i gjalpit shea dhe vajit jojoba krijon mbrojtje nga agjentet atmosferik. 75 ml. Made in Italy 8002842169978
600  Lekë