L’Erboristica Esfoliante Viso Olio di Argan.75 ml.

Krem për fytyrën me përmbajtje të vajit të arganit.Lëkura e përthith shpejt dhe mbetet e hidratuar dhe e butë.Gjithashtu krijon mbrojtje nga agjentet atmosferik. 75 ml. Made in Italy 8002842170417
800  Lekë