L’Erboristica Crema Corpo Naturale.200 ml

Krem trupi i formuluar me përbërës funksionalë me origjinë bimore dhe përthithet nga lëkura me shpejtësi.Shumë e përshtatshme për ata që duan aromën e arrës së kokosit.Gjithashtu prania e vajit të sojes dhe gjalpi shea ofrojnë një efekt zbutës dhe hidratues. 200 ml. Made in Italy 8002842169923
1,000  Lekë