L’Erboristica Aloe Bio Crema Mani 50.75 ml.

Krem për të trajtuar duart e thata dhe të buta.E përbërë nga aloe vera,gjalpi shea ,vitamina E,dhe proteinat e orizit ,ky krem hidraton lëkurën e duarve dhe i mbron ato nga agjentët atmosferikë.75 ml. Made in italy 8002842040116
600  Lekë