L’Erboristica Sapone Vegetale Aloe Bio 50. 125 g

Sapun me përmbajtje të aloe veras,natyral dhe qetësues,rivitalizon dhe hidraton lëkurën në sajë të parimeve të tij qetësues dhe ushqyes.I rekomanduar për larjen e shpeshtë,nuk irriton lëkurën,ideale për fytyrën dhe trupin. 125 g. Made in Italy. 8002842040093
400  Lekë