L’Erboristica Aloe Bio 50 Crema Viso. 50 ml.

Krem i butë për fytyrën që përmban nivele të larta të lëngut organik aloe vera,i cili është qetësues,hidratues,revitalizues dhe i pasur me polisakaride,vitamina dhe kripëra minerale.Një kombinim i faktorëve natyral të hidratimit, me ekstraktin e algave të kuqe,mbajnë ujin, duke garantuar një nivel optimal të hidratimit gjatë tërë ditës.Kompleksi i vitaminave E, C dhe F, i kombinuar me retinol dhe acidin hialuronik,krijojnë një veprim anti-rrudhë,detoksifikimin dhe mbrojtjen e lëkurës.Veprimi përforcues i agjenteve të kolagjenit kundërshton formimin e radikalëve të lirë dhe lufton shenjat e lodhjes. 50 ml. Made in Italy. 8002842040024
2,000  Lekë