L’Erboristica Tratamento Intensivo Riparatore Viso. 50 ml.

Krem i bërë në një formulë intensive anti-rrudhë e cila zbut,transformon dhe redensifikon lëkurën,ky krem fytyre lufton shenjat e plakjes.I pasur me përbërës aktivë parësorë në mënyrë specifike.Vaji argan ndihmon prodhimin e kolagjenit dhe elastinës së trupit që dukshëm redukton linjat e shprehjes dhe rrudhat, si dhe promovon rigjenerimin e qelizave dhe oksigjenimin ndërsa acidi hialuronik është shumë hidratues dhe ka një veprim efektiv antioksidant. 50 ml. Made in Italy 8002842170097
2,000  Lekë