L’Erboristica Crema Viso Anti Rughe Uomo. 50 ml.

Krem trajtues për meshkuj.Me një formulë të pasur me përbërës të çmuar,ky krem anti-rrudhë lufton shenjat e para të plakjes,duke garantuar në të njëjtën kohë një mbrojtje afatgjatë të agjentëve të jashtëm dhe radikalëve të lirë.Tashmë nga aplikimet e para,ai i jep lëkurës një vështrim më të relaksuar dhe kompakt.Cilësi jo e yndyrshme dhe e thithur lehtë lehtëson konturet e fytyrës dhe qafës për efekt të menjëhershëm anti-lodhje. 50 ml. Made in Italia 8002842170912
2,000  Lekë