L’Erboristica Crema Gel Defaticante Aloe Bio 50. 150 ml.

Krem trajtues për këmbët.Një trajtim natyral i formuluar posaçërisht për këmbët.Ky xhel-krem me bazë mentole është i përkryer për këmbët e lodhura dhe të fryra, duke ju dhënë një ndjesi të freskët dhe të lehtë.Një përzierje e veçantë e ekstrakteve të perimeve stimulon dhe riaktivizon qarkullimin,duke ushtruar një veprim mbrojtës, relaksues që përmirëson pershkueshmerinë kapilare, redukton ënjtjen, tensionin dhe mbajtjen e lëngjeve.Lëngu i pastër organik aloe vera, acid salicilik dhe vitamina E sjell lehtësim të menjëhershëm dhe zbut dhimbjen. 150 ml. Made in Italy 8002842040062
1,500  Lekë