L’Erboristica Crema Viso Burro Di Karite + Vitamina E.100 ml

Krem trajtues me gjalpë shea është një përbërës i jashtëzakonshëm që posedon vetitë unike për të trajtuar në mënyrë efektive lëkurën e fytyrës dhe trupit.Qetësues,mbrojtës,jashtëzakonisht ushqyes. Rekomandohet për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme,irritime të lëkurës, djegie bga dielli, si produkt pas diellit. Papërsosmëritë dhe rrudhat e lëkurës, lëkurën e plasaritu.Efikas për çdo lloj lëkure. 100 ml. Made in Italy 8002842170004
2,000  Lekë