Hugo Boss The Scent Eau de Toilette. 200 ml.

Parfum i mrekullueshëm për burrat. Me përmbajtje të xhenxhefillit dhe frutave egzotike.Aromë joshëse dhe e paharrueshme .Ideal për përdorim të përditshëm. 200 ml. Made in UK 737052972343
16,000  Lekë