Armani Acqua di Gio Eau de Parfum. 75 ml.

Parfum me përmbajtje kryesisht të limonit, mandarinës dhe pataçulit e ndërthurur me lule.Aroma, ujore dhe freskuese dhe jep ndjesinë e të qenit i rrethuar nga një det i freskët, duke zbuluar një frymë pushimi, dashurie për jetën. 75 ml. Made in France 3614271887597
12,500  Lekë