Young Shampo Antigiallo 300 ml.

Shampo speciale me proteina mëndafshi, për flokë gri dhe të bardhë. Eliminon zverdhjen e flokëve në sajë të efektit të saj maskues, lë flokët me shkëlqim dhe të butë. Ideal gjithashtu për të përmirësuar dhe ringjallur tonin e ngjyrës. I jep një ngjyrë më uniforme flokëve. 300 ml. Made in Italy
1000  Lekë