Beauty Shampoo yogurt & milk proteins. 10000 ml.

Shampo rigjeneruese me proteina të qumështit, për flokë të thatë, të errët dhe të dëmtuar nga trajtimet e shpeshta. Falë formulës së saj delikate mbron, rigjeneron dhe hidraton flokët duke rikthyer butësinë dhe shkëlqimin e tyre natyrale. 10000 ml. Made in Italy 8018615012525
3,500  Lekë